Napište nám

Veškeré dotazy prosím směřujte na e-mail info@investmanagement.cz.


Naši odpověď očekávejte během 48 hodin.

VÝSTAVBA RODINNÝCH DOMŮ JINAČOVICE

28 moderních, nízkoenergetických, samostatně stojících RD přímo u lesa vycházejících z tradic brněnského funkcionalismu, v klidném prostředí v blízkosti přírodního parku Baba, golfového hřiště Kaskáda a brněnské přehrady.

Domy budou postaveny s výhledem na Kníničky, Bystrc, Rozdrojovice , snahou je vytvořit funkční lokalitu, která bude plynule navazovat na obec Jinačovice, ale přitom bude zajištovat dostatek soukromý jejím obyvatelům. Na 28 pozemcích si zájemci budou moci vybrat z několika typů domů, každý z nich má několik možných modifikací dle individuálních požadavků klienta. Výměry pozemků od 695m2 po 1897m2.

V celé lokalitě hodláme nabídnout instalaci alternativních zdrojů (tepelná čerpadla, solární kolektory) V souladu s dohodami s představiteli obce Jinačovice jsme se rozhodli lokalitu architektonicky pojmout jako celek a neprodáváme tudíž pouze pozemky, ale zajištujeme i výstavbu na nich.

Parametry a konečné ceny domů budou samozřejmě odsouhlaseny ještě před podpisem smluv s klientem. Naše společnost nechala ve spolupráci se třemi architektonickými ateliéry vytvořit několik typů domů, které mají každý ještě několik drobných modifikací vnitřního uspořádání. V této fázi projektu jsou ještě možné drobné změny v jednotlivých projektech domů. V rámci zaručení kvality prováděných staveb a architektonické návaznosti hodlá naše společnost provádět i výstavbu RD a to do fáze kdy bude mít dům okna, vnější dveře, garážová vrata, vnější omítky, vnitřní rozvody topení, vody, elektřiny a vnitřní hrubé omítky. Pokud ale klient chce, může si zakoupit jen pozemek a výstavbu RD si zajistit sám s ohledem na zachování navrženého typu domu.

viz.:  www.domyjinacovice.cz

Celkový pohled

Celkový pohled

Situace

Situace